ce-level-cSellel laupäeval sooritasid IPMA C taseme eksami seitse projektijuhti. Kõik  eksami sooritanud läbisid selle edukalt.  Sertifitseerimist  aitas korraldada Eesti projektijuhtimise assosatsioon (EPMA) ja sertifikaadi väljaandjaks on Läti rahvuslik projektijuhtimise assosatsioon (LNPVA) kes on rahvusvahelise IPMA liikmeorganisatsioon. IPMA Ehk International Project Management Association on üks suuremaid ja vanemaid organisatsioone projektijuhtidele.

Kõik need projektijuhid osalesid EPMA korraldatud ettevalmistusgrupis. Grupp alustas tööd oktoobris  ja lõpetas eksaminädalaga jaanuaris. Ettevalmistus sisaldas endas grupitööd kus täpsemalt valmistati ette lühikoolitus valitud teemadel ja arutleti selle teema kasutavusest erinevates projektides. Lisaks grupitööle oli suur rõhk iseseisval õppimisel ja oma kogemuste kirjalikul tõestamisel. Eksam ise toimus Laupäeval 26.01 ja kestis terve päeva, 9:00 – 19:30. Kõik meie eksamile läinud projektijuhid tegid väga tubli ettevalmistuse ja olid eksamipäeval valmis oma teadmisi tõestama.

IMG_20130128_174344-1024x672

Soovime õnne meie uutele sertifitseeritud projektijuhtidele: Andres Oolberg, Helin Toom, Teet Liiske, Marti Lung, Raul Meriloo, Indrek Majas, Lauri Liivamägi

Rahvusvaheline sertifikaat on neile tõestuseks omandatud kogemustest ja teadmistest. See tekitab arusaama inimese õppimisvõimest ja loob võimaluse võrrelda oma oskuseid ning kogemusi projektijuhtidega üle maailma.

Kas see artikkel tekitas ka sinus huvi IPMA sertifikaadi vastu? Huvi olemasolul korraldame uue grupi IPMA sertifikaadi tegemiseks. Grupiga plaanime alustada kevadel 2013. Täpsem info ilmub EPMA veebilehel ja on saadaval e-maili teel marti.lung@gmail.com.