3d-person-balloonsOleme märkamatult saanud ühe aastaseks. 2. märtsil 2013 Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis pandi alus projektijuhtimise valdkonda edendavale mittetulundusühingule – Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon. Sünniraskused on seljataga ning edasi algab kasvamine, arenemine ja õppimine.

Aasta on möödunud linnutiivul. Toimunud on paljutki – hulgaliselt seminare, koolitusi, esimene grupp IPMA C sertifitseerituid, palju uusi liitunuid jne. Meil on väga hea meel, et EPMA-ga on otsustanud liituda Eesti Energia AS ja Ahti Väin Konsult OÜ. Tervitame uusi liikmeid – kõikidele juriidiliste liikmete töötajatele on EPMA liikmelisus tasuta. Olete teretulnud liituma ja meie tegemistega kaasa lööma.

Seoses aasta möödumisega on kõik vanad ja uued EPMA liikmed ning projektijuhtimisest huvitatud 15.03.2013 kell 15:00 taas oodatud Pärnu Kolledžsisse, et üheskoos vaadata tagasi möödunud aastale, teha kokkuvõtteid ning seada sihte järgmiseks perioodiks. Täpsemat informatsiooni ürituse kohta võite leida ürituste kalendrist. Loodetavasti kujuneb sellest kena traditsioon.

Last by not least: sünnipäevakingina kõikidele EPMA-katele oleme valmis saanud kodulehekülje värskendusega. Loodame, et uus, kaasaegne ja atraktiivne kodulehekülg on teile meeldivaks elamuseks, vajaminev informatsioon on kiiremini leitav ning võimaldab olla meie tegevustega paremini kursis. Kuna soovime jätkuvalt tõsta enda tegevuse kvaliteeti, siis lisasime ka tagasiside funktsionaalsuse, kus saate arvamust avaldada, olgu selleks siis mõni idee, küsimus, ettepanek, soovitus või projektijuhtimisega seotud mure. Hindame teie panust kõrgelt. Kindlasti töötame ettepanekud läbi ning viime võimaluse korral ellu.

Soovime kõigile meie liikmetele meeldivaid sünnipäevapidustusi ja kohtumiseni Pärnus!