Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 20/01/2021
14:00 - 15:30

Categories No Categories


Seekordne veebinar on väga vajalikul ja aktuaalsel teemal, millest me igapäevaelus ei saa üle ega ümber – nimelt ajajuhtimise teemal. Veebinari viib seekord läbi koolitaja ja ettevõtja Tiit Valm.

Tiidul on protsesside ja inimeste juhtimise kogemust üle 20 aasta, töötades nii väike- kui suurettevõtetes. Pärast TTÜ tööstuselektroonika eriala lõpetamist on ta olnud tegev ka arvutiinsenerina, kuid töö inimestega paelus teda enam. Võib öelda, et Tiit on koolitaja „musternäide“, sest lisaks koolitaja ametile, mida ta on pidanud alates 1994. aastast, on ta samaaegselt olnud tegev erinevate ettevõtete nõukogudes ja juhatustes – teisisõnu ta teab, kuidas ettevõtetes asjad reaalselt toimivad. Viimastel aastatel on Tiidu lemmik arendusteema „projektide juhtimine ja ajutised meeskonnad“ – ta on vaieldamatult üks parimaid selle ala asjatundjaid Eestis.

Tiit tutvustab oma koolitust järgmiste sõnadega:

“Projektijuhtimises, olenemata valdkonnast on üks suurimaid probleeme tähtaegadega hakkamasaamine. Pidevalt satutakse erinevatel põhjustel ajasurve alla. Selleks, et ajasurvele mitte alla vanduda, tehakse ületunde ja suurendatakse ressursse. See aga tekitab stressi, mõjutab töötulemusi ja jõuab välja ka isikliku eluni – pingestades koduseid suhteid ja läbisaamist kolleegidega. Veebinaril vaatame kolme olulist põhjust ja pakume välja 3×3 ehk 9 lahendust, kuidas ajasurvet vähendada. Tulemuseks on tõhususe kasv, väiksem stress ja meeldivam koostöö.”

Koolitus toimub TEAMS keskkonnas, kestab poolteist tundi ja nagu ikka, koosneb tunniajasest esitlusest, ning pooletunnisest küsimuste/vastuste paneelist. Koolitusel osalemiseks on vaja end eelnevalt registreerida! Registreering on kehtiv, kui koolituse osalustasu, 40 €, on tasutud. EPMA liikmetele tasuta juhul, kui liikmemaks on makstud.

Panga rekvisiidid osalustasu maksmiseks:

Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon MTÜ 
EE672200221054927617
selgituseks: ajajuhtimine + osaleja nimi

Bookings

Broneerimine on sellel sündmusel suletud.