Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 26/02/2021
14:00 - 15:30

Categories


Meil on hea meel hõigata välja uus veebinar, mille sedakorda viib läbi Algis Perens. Nagu ikka, toimub see Teamsis ja kestab poolteist tundi.

Kes vähegi on projektijuhtimisega kokku puutunud, on kuulnud ka Algis Perensi nime. Algis on koolitaja ja konsultandina töötanud aastast 1994. Alates 1998. aastast õpetab ta projektijuhtimist ja rahvusvahelist turundust Tallinna Tehnikaülikoolis ning on kirjutanud mitmeid projektijuhtimise alaseid raamatuid.

Algis tutvustab oma veebinari järgmiselt:

“2014. aasta alguses tõin ma välja 10 projektijuhtimise põhitrendi aastaks 2014. Tutvuda on võimalik nendega SIIN. Veebinari alguses heidangi pilgu toona väljapakutud suundumustele ja vaatame koos, millised prognoosid on realiseerunud ja millised mitte. Seejärel toon välja kümme põhitrendi, mis minu arvates mõjutavad kõige rohkem projektijuhtide igapäevast tööd aastal 2021 ja ka edaspidi. Viimasena räägin sellest, milline peaks olema homne projektijuht. Tegemist ei ole taolise koolitusega, kus annan konkreetseid näpunäiteid kuidas mida teha. See on pigem mõtisklus sellest, kuhu on projektijuhtimine liikumas. Tegemist on minu subjektiivse arvamusega, mis tugineb 1994. aastal alanud ja tänaseni järkuval koolitaja- ja konsultandipraktikal.”

Kui Sa oled EPMA liige, saad osaleda koolitusel tasuta eeldusel, et oled tasunud liikememaksu. Kui Sa ei ole veel EPMA liige, võid esitada meile liikmeks astumise taotluse SIIN. Mitte liikmetele maksab koolitus 40 €. Eesti Kvaliteediühingu liikmetele on koolituse hind 20 €, registreerumisel märkida ära EKÜ liikmelisus.

Koolituse eest saab tasuda ülekandega:

Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon MTÜ
EE672200221054927617 Swedbank

Bookings

Broneerimine on sellel sündmusel suletud.