Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 24/04/2018
17:00 - 18:30

Location
Tallinna Majanduskool

Categories


24. aprillil kell 17 saab üle pika aja toimuma üks põnev seminar.

Aleksandr Miina võtab ette Lean PM temaatika. Sellest kuidas protsessides leida väärtust lisavad tegevused (VA),  väärtust mitte lisavad tegevused (NVA) ja vajalikud, kuid väärtust mitte lisavad tegevused (REQ). Kui paljud meist üldse on projektijuhtimise protsesse kaardistanud? Standardid on küll olemas, samas standardid on tekstis ja seal on pigem kirjutatud see, mida on vaja teha, samas pole kirjas kuidas. Teisalt on IT maailmas hästi tuntud meeskonnatöö raamistikud, mis panevad paika üsna täpselt kuidas meeskonnas ressursse jagada ja toimida – projektijuhti siis polegi vaja?! Ilmselt on siiski iga konkreetse projekti (kui ühekordse töö) juures erinevad asjad, mis on kindlasti vaja ära teha ja mis mitte, aga mis tingimused need on, mis määravad vastava PJ tegevuse mõttekuse? Projektijuhtimise protsesside kirjeldused organisatsioonis peavadki andma vastuse küsimusele millal ja kuidas. Või on hea projektijuht see, keda protsessid „väga ei sega“?! Arutelu tuleb põnev ja ehk saame ka mõne ettevõtte projektijuhtimise protsessidest kuulda – tule kohale!

Seminar toimub Tallinna Majanduskoolis (A.H.Tammsaare  tee 147), ruumis C214.

Võid seminari infot ka oma sõpradele jagada – https://www.facebook.com/events/1755865657807418/

Palume registreeruda, kasutades allolevat vormi (kui soovid arvet, märgi arve andmed registreerumise kommentaari lahtrisse, samuti kommentaaridesse see, kui oled EPMA või EKÜ liige).

EPMA liikmele on seminar tasuta, EKÜ liikmetele soodushind 20, teistele 40 eurot. Seminari tasu saad kanda Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooni arveldusarvele nr EE672200221054927617. Selgituseks märgi “seminar 24.04.2018” ja osaleja nimi.

Bookings

Broneerimine on sellel sündmusel suletud.