Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 04/09/2019
09:30 - 12:00

Categories


Uuringud on näidanud, et suurepärase muudatuste juhtimisega organisatsioonid on kuni 6 korda tulemuslikumad oma projekti eesmärkide saavutamisel. 4. septembri töötoas vaatame milline teadmine on täna maailmas selle kohta olemas ja mida need organisatsioonid teevad teisiti?

Change Partners konsultant Ekke Sööt tutvustab Prosci üleilmsele uuringule tuginedes, miks tulemuslikud muudatused vajavad lisaks projektijuhtimisele ka läbimõeldud muudatuste juhtimist ja kuidas neid lähenemisi integreerida? Samuti, kuidas viia oma muudatusprojekt vastavusse muudatuste elluviimise edufaktoritega?

Change Partners OÜ on Prosci litsenseeritud partner Baltimaades ja Soomes ning on viimasel 10 aastal aidanud paljudel juhtkondadel ja projektimeeskondadel ellu viia organisatsioonis soovitud muudatusprojekte.

Prosci® on USA ettevõte, kes on 20 aastat uurinud muudatuste juhtimist ja loonud üleilmselt enimkasutatud muudatuste elluviimist toetavad arendusvahendid. Prosci metoodikaid kasutavad paljud PMI, Prince2 sertifikaate omavad projektijuhid üle maailma.

Ekke Sööt, Change Partners konsultant, partner:

  • 10-aastane kogemus täiskasvanute koolitaja ja juhtimise konsultandina Eestis.
  • Töötanud nende aastate jooksul ligi 100 erineva era- ja avaliku sektori organisatsiooniga, aidates kavandada ja ellu viia organisatsioonilisi muudatusi kultuuri, strateegia, juhtimise ja koostöö arendamisel.
  • Viimasel kolmel aastal on läbi viinud üle 150 päeva muudatuste juhtimise koolitusi ja töötube.
  • Ekke on konsultandina oma teadmisi täiendanud Inglismaal, USA-s ja Skandinaaviamaades ning omab rahvusvahelist Change Practitioner ning Prosci Certified Advanced Instructor sertifikaati (Prosci, USA). Magistrikraadi omandas Oxfordi üllikoolis (dissertatsioon muudatuste juhtimise teemal).
  • Omab 10-aastast meeskonna juhtimise kogemust erinevates rollides tegevjuhi, müügi- ja arendusjuhina.

Töötuba algab kell 9:30 ja kestab umbes 2 tundi.  Asukohaks PARE koolitusklassis (Paldiski mnt 29, B korpus, IV korrus, Woldemar Mayeri maja), Tallinn.

EPMA liikmele on seminar tasuta, teistele 40 eurot. Seminari tasu saad kanda Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsiooni arveldusarvele nr EE672200221054927617. Selgituseks märgi “seminar 4.09.2019” ja osaleja nimi. Vajadusel väljastame arve, võta ühendust: info@epma.ee.

 

Bookings

Broneerimine on sellel sündmusel suletud.