Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 11/11/2020
14:00 - 15:30

Categories


Spiraalne dünaamika juhtimises – need sõnad on viimastel aastatel üha populaarsemaks muutunud. Spiraalse dünaamika alused pani paika ameerika psühholoog C.Graves, kaugetel 1960datel. Lähtuvalt A.Maslow inimvajaduste püramiidist, arendas Graves välja oma inimväärtuste süsteemi hämmastava mudeli.

Spiraalse dünaamika keskmes on meemide uurimine – nähtamatud, sügavamad mõtteviisid, mis inimesi sageli alateadlikult mõjutavad. Meem avaldub maailmavaate, väärtussüsteemi, psühholoogilise eksistentsi taseme, uskumuste struktuuri, mõtteviisi ja eluviisi kujul. Sageli esinevad sama ettevõtte erinevates osakondades erinevad meemid (väärtused), ka ühe ja sama osakonna või meeskonna piires võib esineda erinevaid meeme, mis teevad meeskonnatöö keerulisemaks. Ka suuremahulised struktuuri muudatused võivad ebaõnnestuda, kui ignoreeritakse täielikult inimeste vastupanu, ehk esile kutsuvaid meeme.

11.novembril kell 14.00-15.30 toimuval webinaril Teamsi keskkonnas, kirjeldab EPMA juhatuse liige Anna Nositš seda, millised on spiraalse dünaamika tasemed ja väärtused.  Anna on kogenud projektijuht, meeskonnajuht, coach ning konsultant.

 

Registreering on kehtiv, kui koolituse osalustasu, 40 €, on tasutud.

EPMA liikmetele tasuta juhul, kui liikmemaks on makstud.

Panga rekvisiidid osalustasu maksmiseks:

Eesti Projektijuhtimise Assotsiatsioon 
EE672200221054927617
selgituseks: Spiraalne dünaamika juhtimises, <osaleja nimi>

Bookings

Broneerimine on sellel sündmusel suletud.